TVARKARAŠTIS

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:00
Grupė su negalia (Agnė)
10:00 - 12:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
14:30
Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
14:30 - 16:00
Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
14:30 - 16:00
Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
14:30 - 16:00
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
KangooJumps Vaikams (Karolis)
16:00 - 17:00
Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
16:00 - 17:00
KangooJumps Vaikams (Karolis)
16:00 - 17:00
Grupė su negalia (Agnė)
16:00 - 17:00
16:15
16:30
16:45
17:00
TRX (Erikas)
17:00 - 18:00
17:15
Pilates (Juratė)
17:15 - 18:00
Pilates (Juratė)
17:15 - 18:00
17:30
17:45
18:00
Freestyler (Karolis)
18:00 - 19:00
Freestyler (Karolis)
18:00 - 19:00
Bike Fitness (Erikas)
18:00 - 19:00
18:15
Kalanetika (Jūratė)
18:15 - 19:00
Kalanetika (Jūratė)
18:15 - 19:00
18:30
18:45
19:00
Kangoo Jumps (Karolis)
19:00 - 20:00
HIIT (Vaida)
19:10 - 20:00
Joga (Simona)
19:00 - 20:00
HIIT (Vaida)
19:10 - 20:00
TRX (Erikas)
19:00 - 20:00
Joga (Simona)
19:00 - 20:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Kovos menai (Ernestas)
20:00 - 21:00
Kovos menai (Ernestas)
20:00 - 21:00
Kangoo Jumps (Karolis)
20:00 - 21:00
Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
20:00 - 21:00
Kovos menai (Ernestas)
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45

Pirmadienis

  • Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
    14:30 - 16:00
  • KangooJumps Vaikams (Karolis)
    16:00 - 17:00
  • TRX (Erikas)
    17:00 - 18:00
  • Freestyler (Karolis)
    18:00 - 19:00
  • Kangoo Jumps (Karolis)
    19:00 - 20:00
  • Kovos menai (Ernestas)
    20:00 - 21:00

Antradienis

  • Grupė su negalia (Agnė)
    10:00 - 12:00
  • Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
    16:00 - 17:00
  • Pilates (Juratė)
    17:15 - 18:00
  • Kalanetika (Jūratė)
    18:15 - 19:00
  • HIIT (Vaida)
    19:10 - 20:00
  • Kovos menai (Ernestas)
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
    14:30 - 16:00
  • KangooJumps Vaikams (Karolis)
    16:00 - 17:00
  • Freestyler (Karolis)
    18:00 - 19:00
  • Joga (Simona)
    19:00 - 20:00
  • Kangoo Jumps (Karolis)
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • Grupė su negalia (Agnė)
    16:00 - 17:00
  • Pilates (Juratė)
    17:15 - 18:00
  • Kalanetika (Jūratė)
    18:15 - 19:00
  • HIIT (Vaida)
    19:10 - 20:00
  • Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
    20:00 - 21:00

Penktadienis

  • Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
    14:30 - 16:00
  • Bike Fitness (Erikas)
    18:00 - 19:00
  • TRX (Erikas)
    19:00 - 20:00
  • Kovos menai (Ernestas)
    20:00 - 21:00

Sekmadienis

  • Joga (Simona)
    19:00 - 20:00
No events available!

Mūsų Sporto Salės Video Medžiaga

TVARKARAŠTIS

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:00
Grupė su negalia (Agnė)
10:00 - 12:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
14:30
Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
14:30 - 16:00
Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
14:30 - 16:00
Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
14:30 - 16:00
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
KangooJumps Vaikams (Karolis)
16:00 - 17:00
Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
16:00 - 17:00
KangooJumps Vaikams (Karolis)
16:00 - 17:00
Grupė su negalia (Agnė)
16:00 - 17:00
16:15
16:30
16:45
17:00
TRX (Erikas)
17:00 - 18:00
17:15
Pilates (Juratė)
17:15 - 18:00
Pilates (Juratė)
17:15 - 18:00
17:30
17:45
18:00
Freestyler (Karolis)
18:00 - 19:00
Freestyler (Karolis)
18:00 - 19:00
Bike Fitness (Erikas)
18:00 - 19:00
18:15
Kalanetika (Jūratė)
18:15 - 19:00
Kalanetika (Jūratė)
18:15 - 19:00
18:30
18:45
19:00
Kangoo Jumps (Karolis)
19:00 - 20:00
HIIT (Vaida)
19:10 - 20:00
Joga (Simona)
19:00 - 20:00
HIIT (Vaida)
19:10 - 20:00
TRX (Erikas)
19:00 - 20:00
Joga (Simona)
19:00 - 20:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Kovos menai (Ernestas)
20:00 - 21:00
Kovos menai (Ernestas)
20:00 - 21:00
Kangoo Jumps (Karolis)
20:00 - 21:00
Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
20:00 - 21:00
Kovos menai (Ernestas)
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45

Pirmadienis

  • Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
    14:30 - 16:00
  • KangooJumps Vaikams (Karolis)
    16:00 - 17:00
  • TRX (Erikas)
    17:00 - 18:00
  • Freestyler (Karolis)
    18:00 - 19:00
  • Kangoo Jumps (Karolis)
    19:00 - 20:00
  • Kovos menai (Ernestas)
    20:00 - 21:00

Antradienis

  • Grupė su negalia (Agnė)
    10:00 - 12:00
  • Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
    16:00 - 17:00
  • Pilates (Juratė)
    17:15 - 18:00
  • Kalanetika (Jūratė)
    18:15 - 19:00
  • HIIT (Vaida)
    19:10 - 20:00
  • Kovos menai (Ernestas)
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
    14:30 - 16:00
  • KangooJumps Vaikams (Karolis)
    16:00 - 17:00
  • Freestyler (Karolis)
    18:00 - 19:00
  • Joga (Simona)
    19:00 - 20:00
  • Kangoo Jumps (Karolis)
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • Grupė su negalia (Agnė)
    16:00 - 17:00
  • Pilates (Juratė)
    17:15 - 18:00
  • Kalanetika (Jūratė)
    18:15 - 19:00
  • HIIT (Vaida)
    19:10 - 20:00
  • Jiu-Jitsu, MMA (Remigijus)
    20:00 - 21:00

Penktadienis

  • Kovos menai, Vaikai (Remigijus)
    14:30 - 16:00
  • Bike Fitness (Erikas)
    18:00 - 19:00
  • TRX (Erikas)
    19:00 - 20:00
  • Kovos menai (Ernestas)
    20:00 - 21:00

Sekmadienis

  • Joga (Simona)
    19:00 - 20:00
No events available!

"Judėjimas - gyvenimas"

+370 (627) 37373

Dariaus ir Girėno g. 1B, Jonava, Lietuva

info@sportolegionas.lt